Spotkanie nowych władz Instytutu z pracownikami
Dyrektor dr hab. inż. Mirosław Wiatkowski, prof. nadzw. przedstawił nową strukturę organizacyjną Instytutu. Zaprezentował zadania dyrektora i jego zastępców oraz kierowników zakładów. Omówione zostały: stan zatrudnienia, komisje instytutu, działalność sekretariatu a także przepisy dotyczące nauczycieli akademickich i pracowników niebędących nauczycielami akdemickimi. Prof. Mirosław Wiatkowski zaprezentował plany funkcjonowania Instytutu. W końcowej części spotkania głos zabrali zastępcy dyrektora: dr inż. Robert Kasperek i prof. dr hab. inż. Stanisław Czaban, którzy wyartykułowali zakres działań na rzecz Instytutu. Na zakończenie spotkania odbyła się dyskusja i omówione zostały bieżące sprawy. Ustalono kolejne, cykliczne spotkania Instytutu Inżynierii Środowiska.